WYNAJEM SAMOCHODU Z KIEROWCĄ

WYNAJEM SAMOCHODU WRAZ Z USŁUGAMI KIEROWCY.

Profesjonalny kierowca i komfortowy samochód.

Celem wypożyczalni samochodów TORCAR z Poznania jest kompleksowa obsługa osób indywidualnych oraz firm. Jesteśmy profesjonalistami i świadczymy najwyższej jakości usługi, co jest wyrazem troski o dobro klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była różnorodna i dopasowana do ich potrzeb. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, proponujemy wynajem samochodu wraz z usługami kierowcy.

To propozycja adresowana zarówno do klientów prywatnych, jak i do właścicieli przedsiębiorstw. Gwarantujemy najwyższej jakości usługi, świadczone przez doświadczonych kierowców.

Wykwalifikowana kadra wypożyczalni aut TORCAR Poznań jest zawsze do Twojej dyspozycji! Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje oraz kulturę osobistą, co sprawia że współpraca z TORCAR jest, nie tylko prosta i bezproblemowa, ale także przyjemna.

Pierwszym krokiem do skorzystania z usługi obejmującej wynajem auta wraz z prowadzącym je kierowcą, jest wybór samochodu z naszej szerokiej floty. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się tym wygodnym rozwiązaniem, które jest gwarancją sprawnego i bezpiecznego dojazdu w każde wybrane przez siebie miejsc.

TORCAR
Macieja Palacza 134/U6
60-278 Poznań

pon. - pt.
08:00 - 18:00
sob.
08:00 - 18:00
niedz.
08:00 - 18:00