FLOTA SAMOCHODÓW DO WYNAJĘCIA

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW TORCAR W POZNANIU OFERUJE AUTA TYLKO RENOMOWANYCH MAREK

Każde z wynajmowanych aut cechuje doskonały stan techniczny. Dodatkowo na życzenie klienta wyposażamy auta w udogodnienia, takie jak fotelik dziecięcy czy nawigacja satelitarna.Dla Twojej maksymalnej wygody, wypożyczalnia samochodów TORCAR Poznań opracowała wyjątkowo prosty w obsłudze internetowy system rezerwacji. Dzięki niemu poszukiwane auto jest w zasięgu kilku kliknięć! W razie ewentualnych wątpliwości, nie martw się. Nasz Serwis Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak tylko możliwe.

Seat Ibiza 5D 1,4PB

Seat Ibiza 5D 1,4PB

od: 89,00 PLN

Czy nie jest wspaniale otaczać się przedmiotami, które zostały stworzone po prostu w sam raz dla Ciebie? 5-drzwiowy SEAT Ibiza właśnie do takich należy. Ten samochód to połączenie wszechstronności i celowości działania każdego elementu.

Opel Corsa 5D 1,4PB

Opel Corsa 5D 1,4PB

od: 89,00 PLN

Nowy Opel Corsa
Piękna wylwetka, i wnętrze.
Corsa jest gustowna i stylowa, a w dodatku świetnie się prowadzi.

VW Polo 1,2 PB

VW Polo 1,2 PB

od: 89,00 PLN

Silna, pewna siebie sylwetka i klasa, potwierdzona w każdym szczególe. Taka jest skrócona charakterystyka Polo. Ten znany od.wielu pokoleń samochód teraz pojawia się w kolejnej odsłonie. Jeszcze bardziej dynamiczny, jeszcze piękniejszy, jeszcze bardziej funkcjonalny.

VW Polo FL 1,0PB

VW Polo FL 1,0PB

od: 89,00 PLN

Silna, pewna siebie sylwetka i klasa, potwierdzona w każdym szczególe. Taka jest skrócona charakterystyka Polo. Ten znany od wielu pokoleń samochód teraz pojawia się w kolejnej odsłonie. Jeszcze bardziej dynamiczny, jeszcze piękniejszy, jeszcze bardziej funkcjonalny.

Ford Fiesta 1.3 PB

Ford Fiesta 1.3 PB

od: 89,00 PLN

Nowy Ford Fiesta jest wyrazem wszystkiego co inspirujące we współczesnym wzornictwie, architekturze i sztuce. Jego nowoczesny, dynamiczny charakter oraz nowoczesne, eleganckie wnętrze zapewnią maksymalną radość z jazdy.

TORCAR
Macieja Palacza 134/U6
60-278 Poznań

pon. - pt.
08:00 - 18:00
sob.
08:00 - 18:00
niedz.
08:00 - 18:00