WYPOŻYCZALNIA AUT
TANIO I KOMFORTOWO
POZNAŃ I OKOLICE

Jesteś klientem indywidualnym lub właścicielem firmy? Poszukujesz samochodu zastępczego albo chcesz wypożyczyć auto? Wypożyczalnia TORCAR z Poznania to najlepszy wybór! Specjalnie dla Ciebie realizujemy krótko oraz długoterminowy wynajem nowoczesnych i komfortowych pojazdów osobowych każdej klasy, z pełnym wyposażeniem dodatkowym.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW TORCAR POZNAŃ - WYNAJEM AUT DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

Nasze samochody dają Ci wygodę oraz komfort w każdej sytuacji. Dzięki nam nie musisz martwić się o środek transportu, gdy oddasz auto do naprawy, wyjedziesz w podróż, czy też będziesz poszkodowany w kolizji drogowej. Wypożyczalnia samochodów TORCAR oferuje Ci najkorzystniejszy wynajem aut w Poznaniu i okolicach. Naszym priorytetem jest świadczenie niedrogich, szybkich, a przede wszystkim bezproblemowych usług. TORCAR Poznań - sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

TORCAR Poznań to różnorodny wybór samochodów najwyższej jakości.

Komfort i wygoda klientów to dla nas priorytet. Proponujemy szeroką ofertę samochodów dostosowanych do indywidualnych potrzeb. W naszej flocie posiadamy tylko niezawodne auta, najwyższej jakości. Klienci mogą wybierać spośród takich marek i modeli jak: BMW, Mitsubishi Outlander, Ford Mondeo czy też VW Polo. W naszej wypożyczalni samochodów dbamy o sprawność techniczną oraz nienaganny stan pojazdów. Aby wynajęte samochody spełniały wszystkie oczekiwania, oprócz wyposażenia standardowego, proponujemy wyposażenie dodatkowe (np. telefon lub nawigacja). TORCAR - najlepsze auta w Poznaniu!

Najlepsze ceny, najprostsze rozwiązania - TORCAR

W wypożyczalni samochodów TORCAR, stawiamy na konkurencyjne ceny i maksymalny komfort wynajmu. Proponujemy wynajem bezpiecznych oraz wygodnych aut, już od 75 PLN za dobę. Zajmujemy się wypożyczaniem nie tylko samochodów prywatnych, ale również dla firm, którym proponujemy niezwykle korzystny wynajem długoterminowy - z każdym dniem opłata dobowa jest niższa. Ponadto opracowaliśmy prosty w obsłudze system rezerwacji internetowej, ponieważ dobro klientów jest dla nas najważniejsze!

TORCAR - wypożyczalnia aut zawsze obok Ciebie

Siedziba wypożyczalni aut TORCAR, znajduje się w pobliżu portu lotniczego Poznań Ławica. To niezwykle dogodna lokalizacja, ponieważ lotnisko jest jednym z najbardziej charakterystycznych punktów w mieście. Ponadto pozwala to na natychmiastowe wypożyczenie samochodu, tuż po zakończonej podróży. Świadczymy także kompleksową i popularną usługę jaką jest odbiór gości z lotniska. Nasi kierowcy płynnie posługują się językiem angielskim, co stanowi duży plus w kontaktach z klientami zagranicznymi. TORCAR - wynajem aut na najwyższym poziomie!

OBSZAR DZIAŁALNOŚCI WYPOŻYCZALNI TORCAR

TORCAR
Macieja Palacza 134/U6
60-278 Poznań

pon. - pt.
08:00 - 18:00
sob.
08:00 - 18:00
niedz.
08:00 - 18:00